čtvrtek 8. listopadu 2012

COLIN FIRTH ON THE RED CARPET

Dneska jsme byly s mou kamarádkou z Norska na premiéře nového komediálního filmu Gambit, kde hrají takové hvězdy jako Colin Firth, Alan Rickman (Snape z Harry Pottera) nebo Cameron Diaz.
O filmu vlastně nic moc nevím, šla jsem tam jen kvůli prvnímu jmenovanému. Ale alespoň jsem viděla trailer a přečetla si o čem film vypráví ... Harry Dean (Colin Firth) se chystá ukrást obraz jednomu boháči, ale jeho plán postrádá jednu část - pomoc krásné ženy. Ideální kandidátku objeví v Nicole (Cameron Diaz). Sám je jí natolik okouzlen, že následuje série několika chyb, které narušují jeho plán. (Díky Csfd)

Premiéra se konala na Leicester Square, ostatně jako skoro všechny premiéry v Londýně. Je to krásné náměstí se spoustou klasických kin, z nichž nejslavnější je asi Odeon. Premiéra Gambitu byla, ale ve vedlejším kině Empire. Z téhle užitečné stránky http://markmeets.com/#/film-premieres/4562408561 jsem zjistila, že hvězdy budou přicházet mezi 5:15 a 6:15 pm. Protože jsme chtěly být ve předu, tak jsme na místo dorazily už ve tři, ale nebylo tu tolik lidí jako na Skyfall, takže jsme ještě zašly do M&M Worldu, kde mají naprosto všechno s motivy těchto slavných bonbonů a hlavně ty bonbóny, že :D. Tak jsme si jich pár koupily do pytlíčku, aby jsme si taky zkrátily čekání na celebrity arrivals.
Pak jsme si stouply na začátek bariér, nebyl tu ještě červený koberec, ale myslely jsme si, že hvězdy tu taky budou muset procházet. Ale pak jsem se ještě radši šla zeptat chlapíků, co to tady připravovali, jestli tu budou herci procházet a jeden z nich řekl, že tady projedou autem zastaví u červeného koberce a teprve odtamtud budou dávat autogramy.
Zahlédnout je jen v autě by nám bylo trochu na nic, tak jsme musely opustit své stanoviště a přesunout se k ostatním lidem u červeného koberce. Byla tu jen jedna řada, kde mohli stát lidi a na druhé straně bylo místo jen pro média. Takže zde bylo docela narváno, ale nějak jsme se udržely alespoň v druhé řadě. Celá akce začala s hodinu a půl dlouhým spožděním ... už jsem měla docela promrzlé nohy, ale přežila jsem to.
Jako první přijel v černé limuzíně Alan Rickman. Mám ho docela ráda, líbil se mi ve Smrtonosné pasti a taky skvěle zahrál Snapea v Harry Potterovi. Musím říct, že má docela charisma, ale ten knírek si mohl odpustit :D. Jinak není moc vstřícný k fanouškům. Bez úsměvu se podepsal jen hrstce na kraji a pak se už jen věnoval médiím. A to tu na něj čekalo s připravenýma fotkama opravdu hodně lidí, protože v Británii je hodně populární. Od jednoho, těchto akcí znalého chlapíka, jsem zaslechla, že Rickman nikdy nepodepisuje Harry Potter věci, protože na to není moc hrdý.

No ale pak už dorazil i ten kvůli němuž jsem tu tak mrzla - Colin Firth!
Přijel i s Cameron Diaz, vyfotili se a pak hned začali dělat rozhovory s dlouhou řadou reportérů. Jedna paní, která to tam korigovala k nám přiběhla a řekla, že se pan Firth a paní Diaz potom k nám vrátí a podepíšou se nám. :D Mezitím jsem je pozorovala alspoň zezadu. Lidi pokřikovali : "Cameron!" nebo "Colin!" , jak můžete slyšet ve videu. A tak se na fanoušky občas otočili. Colin se svým typickým dokonalým úsměvem. A když pak konečně dokončili rozhovor s posledním štábem, opravdu se vrátili na zaátek řady fanoušků a začali se podepisovat! Když se k nám přiblížil Colin Firth natáhla jsem taky ruku se svým diářem do školy a fixem, nic jiného jsem neměla :D a povedlo se! Sice se na mě ani nepodíval, ale to skoro na nikoho, prostě se co nejrychleji podepisoval na cokoli, co mu přišlo pod ruku. Já zas nejsem takový fanatický fanoušek. Jen jsem ho chtěla vidět, jak vypadá naživo. Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců a musíte uznat, že je celkem fešák.
Pak jsem si nechala podepsat i Cameron Diaz, když už jsem tam byla. Ale podpis jsem pak dala kamarádce, protože jsem o něj tak nestála :D.
Pak jsem ho jěště stalkrovala a procházela celou řadu fanoušků a koukala se, jak se podepisuje ostatním. Viz druhé video.

Nejsem žádný velký filmový fanoušek, jen se to nějak sešlo, že dva z mých nejoblíbenějších herců zrovna měli v Londýně premiéru když tu jsem i já. Takže si můžu odškrtnout Daniela Craiga a Colina Firtha, ale myslím, že tohle byla asi poslední premiéra na které jsem byla, protože už mě ani nenapadá, žádný další herec, kterého bych chtěla vidět. Maximálně ještě Mathieu Amalric nebo Michael Nyqvist, ale to není moc pravděpodobné.
Ale bylo hezké zažít tu atmosféru, nadšení ostatních fanoušků, vidět některé opravdu bláznivé sběratele podpisů a vůbec poznat jak takové premiéry probíhají.

COLIN FIRTH SIGN. PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE TO JE ZKRATKA CF

ALAN RICKMAN IS COMING (přehrajte si video spíš na youtube ve velkém okně a maximální kvalitě, je to z iPhonu)
COLINA A CAMERON ZPOVÍDAJÍ REPORTÉŘI ...COLIN FIRTH SE PODEPISUJE

Žádné komentáře:

Okomentovat